تعمیرات تخصصی مبلمان استیل

امروزه در زندگی های افراد مبلمان به عنوان یک سمبل و دکوری زیبا در خانه ها می باشد و مبل استیل که در خانه ها، اصالت و لوکس بودن را به تصویر می کشد.

چیزی که در نگاه اول از یک مبل استیل یا کلاسیک به مخاطب ارسال می شود جلوه زیبا و لوکس مبل است، به گونه ای که دکوراسیون و هارمونی بودن دیزاین داخلی را برجسته نماید، با توجه به اینکه مبلمان و به ویژه لوکس و شیک بودن آنها به زیبایی خانه می افزاید و این در مورد مبل استیل بیشتر نمود پیدا کرده است، مبلهای استیل یکی از پر طرفدارترین مبلها در ایران است و به دلیل ظرافتهایی که دارد معمولا به نسبت سایر مبلها زودتر خراب می شوند البته این موضوع تا حد زیادی بستگی به نحوه نگهداری و همین طوربه  کیفیت ساخت بستگی دارد. بنابراین در نگهداری صحیح آن کوشا باشیم.

همان طور که مطلع هستید اساس و قالب یک مبل خوب چهارچوب های مقاوم آن می باشد و مبلمان ها در انواعی که دارند تشکیل شده از چهارچوب و رویه های مختلف  می باشند، که سایر متعلقات دیگر که اسفنج های مخصوص می باشند و در صورتی که چهارچوب های مبلمان ها سالم باشند می توان آنها را تعمیر کرد، جهت اطلاع بیشتر برای تعمیرات مبل استیل، که چهارچوب های آن ها از جنس استیل می باشد بیشتر تعمیرات مبل استیل مربوط به اسفنج و رویه می باشد. بنابراین نه تنها تعمیرات مبل استیل مقرون به صرفه می باشد بلکه از هزینه های بالا برای خرید دوباره مبل نیز جلوگیری می شود.

  آدرس

  تهران-دروازه شمیران-میدان ابن سینا-خیابان مازندران-جنب پاساژ اخوان پلاک 59

  تلفن همراه

  09122066927

  تلفن ثابت

  021-22604965
  021-22876377
  021-88314017
  021-77505451

  ایمیل

  info@moblimiz.com

  سبد خرید