رویه کوبی مبل استیل

در فرایند رویه کوبی مبل استیل و سلطنتی پارچه تشکها و پشتی ها، فنر و فوم ها را عوض می کنند و همه چیز نو می شود و این می شود رویه کوبی مبل. یک متخصص خبره رویه کوبی انواع پارچه را به خوبی می شناسد، خواص و کیفیت و قیمت فوم های متنوع را می داند و می تواند مشتری را در انتخاب گزینه مناسب کمک کند و تصمیم گیری را برایش آسان تر نماید . رویه کوبی بهترین راه است برای نو کردن یک دست صندلی ناهارخوری قدیمی، یک کاناپه زه وار دررفته و یا مبل های قدیمی مان که دوست شان داریم و کلی خاطره ازشان هست و البته نمی خواهیم یا نمی توانیم فعلاعوض شان کنیم با توجه به قیمتهای سر سام آور مبلمان !!! مرمت و تعمیر مبلمان در شرایط حاضر توجیه اقتصادی زیادی دارد!!!

هزینه رویه کوبی مبلمان استیل به چه عواملی بستگی داره ؟

هزینه رنگ کاری مبلمان استیل و سلطنتی در درجه اول به ابعاد و حجم کار بستگی دارد. هزینه حمل و نقل تا کارگاه مبل سازی و برگشت به محل مشتری، عامل دیگری است که می تواند در هزینه نهایی کار بسیار تاثیر گذار باشد که این مورد توسط گروه تولیدی مبلی میز بصورت رایگان صورت می پذیرد.. کارهایی مثل لکه گیری بصورت محدود می تواند در محل مشتری انجام شود اما طبیعتا وقتی قصد رنگ کاری یک دست کامل مبلمان  استیل و سلطنتی دارید کار باید در کارگاه انجام شود.نوع رنگ و متریال مورد استفاده نیز در قیمت نهایی رنگ کاری مبل استیل تاثیر گذار می باشد.

مردم با هدف زندگی دوباره بخشیدن به مبلمان قدیمی خود، یا زنده کردن وسایل عتیقه از این خدمات استفاده می کنند. البته آنهایی که یک دست مبل فوق العاده دارند و درست هنوز بعد از سال ها از آن استفاده کنند هم جزو مشتریان این سرویس ما محسوب می شوند

سوالات متداول در خصوص رویه کوبی مبلمان استیل و سلطنتی

 1. 1
  هزینه تعمیرات مبل سلطنتی چگونه محاسبه می شود؟

  بستگی به میزان نیاز به مرمت و وضعیت مبلمان و با توجه به تنوع در طرح های انواع مبلمان استیل متفاوت است.

 2. 2
  متراژ پارچه برای رویه کوبی مبل استیل چقدر است؟

  با توجه به تنوع مبل استیل 7 یا 8 نفره بودن ، نیم ست و همینطور صندلی های میز نهار خوری برآورد متراژ دقیق نیاز به بازدید رایگان کارشناسان ما دارد.

 3. 3
  محدوده فعالیت مبلی میز کجاست؟

  گروه تولیدی مبلری میز برای رفاه حال مشتریان محترم در شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران دارای نمایندگی می باشد.

 4. 4
  مدت زمان تعمیرات مبلمان سلطنتی چقدر است؟

  مدت زمان رویه کوبی و مرمت مبلمان استیل به جز صندلی های میز نهار خوری حدود یک هفته زمان می برد اما رصورت وجود تعمیراتی مانند لقی پایه های مبل استیل ممکن است بیشتر از 20 روز زمان ببرد.

رویه کوبی
  آدرس

  تهران-دروازه شمیران-میدان ابن سینا-خیابان مازندران-جنب پاساژ اخوان پلاک 59

  تلفن همراه

  09122066927

  تلفن ثابت

  021-22604965
  021-22876377
  021-88314017
  021-77505451

  ایمیل

  info@moblimiz.com

  سبد خرید